У Київраді комісія підтримала проект рішення про імпічмент Президента

4 вересня постійна комісія Київради з питань дотримання законності, правопорядку та запобігання корупції підтримала ініційований фракцією «Батьківщина» проект рішення про процедуру імпічменту Президента.

Як повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації, ініціаторами проекту рішення щодо врегулювання процедури імпічменту Президента є секретар та голова фракції ВО «Батьківщина» в Київраді Тетяна Меліхова й Володимир Бондаренко.

Нагадаємо, 13 липня 2017 року депутати «Батьківщини» в Київраді подали на розгляд проект рішення «Про звернення Київради до Верховної Ради України щодо правового врегулювання процедури усунення Президента України з поста в порядку імпічменту».

Столичні «батьківщинівці» переконані, що парламент має ухвалити новий Закон «Про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України», який врегулює процедуру усунення Президента від обов’язків у порядку імпічменту.

«Розраховуємо, що прийняття рішення Київради стимулюватиме підвищення відповідальності будь-якої посадової особи, а також і найвищої. А для цього потрібно, щоб всі пункти були чітко прописані», – прокоментувала проект документа Тетяна Меліхова на засіданні комісії.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова