Владислав Бухарєв: Звернувся до влади щодо надання якісної медичної допомоги дітям Сумщини

Найцінніше, що ми маємо – наші діти, які заслуговують найкращого.

Особливо коли мова йде про їхнє здоров’я. Недарма в цивілізованому світі здоров’я дітей вважається одним з найважливіших показників загального благополуччя суспільства, а також індикатором соціального та екологічного стану держави.

До мене як народного депутата України звернувся головний лікар комунальної установи Сумської міської ради «Сумська міська дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» Ємець О.М. щодо необхідності придбання палатного пересувного рентген-апарату для відділення анестезіології та інтенсивної терапії стаціонару цієї лікарні.

У цій лікарні обслуговується все дитяче населення міста Суми, в тому числі 758 дітей-інвалідів, 495 дітей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, 150 дітей-сиріт, 1392 дитини з багатодітних сімей та 16841 дитина до 6 років.

Користуючись нагодою звернувся до Прем’єр-міністра України, керівника Міністерства охорони здоров’я України та голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я з проханням забезпечити придбання цифрової мобільної рентгенівської системи TMS320DR (вартістю близько 101,5 тис. євро) для комунальної установи Сумської міської дитячої клінічної лікарні.

Також закликаю усіх уповноважених осіб органів місцевої та державної влади долучитися до якнайшвидшого вирішення цього питання для надання якісної медичної допомоги дітям Сумщини.

Владислав Бухарєв, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 18 травня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова