Владислав Бухарєв: Продовжую працювати в напрямку покращення автошляхів Сумщини

На численні звернення від громади Сумщини продовжую працювати в напрямку покращення автошляхів області.

Тому сьогодні скористався своїм правом народного депутата України і звернувся до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Голови Комітету ВРУ з питань бюджету Андрія Павелка з проханням виділити з Державного бюджету України на 2018 рік кошти для проведення капітального ремонту таких ділянок автодоріг:

– окружної дороги в місті Охтирка протяжністю близько 10,4 км;

– автодороги державного значення в селі Михайлівка Лебединського району.

Вказані дороги знаходиться у вкрай критичному стані. Зокрема, наявні значні пошкодження автодорожнього покриття (ями, вибоїни, колії тощо), що ускладнює рух транспортних засобів (підвезення дітей до школи, надання екстреної допомоги хворим та ін.) та стає причиною їх пошкодження, а також сприяє створенню аварійних ситуацій та загрожує життю і здоров’ю учасників дорожнього руху.

Закликаю усіх урядовців і депутатів долучитися до розв’язання цієї важливої проблеми й якнайшвидше виділити відповідні кошти. Це не тільки зробить поїздки громадян через Сумщину більш комфортними і безпечними, а й істотно зменшить соціальну напругу серед місцевих жителів, які щодня змушені долати аварійно-небезпечні ділянки доріг.

Владислав Бухарєв, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 23 березня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова