Владислав Бухарєв: Треба терміново виділити з Держбюджету кошти на ремонт доріг Сумщини

З початку весни отримую багато звернень від представників громад Лебединського, Охтирського та Липоводолинського районів Сумської області щодо жахливого стану доріг державного та місцевого значення.

Мова йдеться про ділянки дороги:

1) Лебедин – Чупахівка – Охтирка (відстань 60 км),

2) Лебедин – Липова Долина (відстань 56 км),

3) Ділянки автодоріг в селах Михайлівка та Пристайлове Лебединського району Сумської області.

Місцеві жителі вимушені пересуватися розбитим та пошкодженим автодорожнім покриттям (ями, вибоїни, колії тощо), що стає причиною пошкодження їх транспортних засобів, а також сприяє створенню аварійних ситуацій та загрожує життю і здоров’ю населення. Особливо страждають діти, які вимушені їздити по розбитим дорогам до навчальних закладів.

Слід зазначити, що проведення капітального ремонту вказаних доріг істотно посприяє й більш ефективному об’єднанню територіальних громад у Лебединському, Охтирському та Липоводолинському районах, що передбачено у перспективному плані об’єднання територіальних громад Сумської області.

Тому сьогодні скористався своїм правом народного депутата і звернувся до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Голови Комітету ВРУ з питань бюджету Андрія Павелка з проханням терміново виділити з Державного бюджету України на 2018 рік кошти для проведення капітального ремонту вищезгаданих ділянок автодоріг.

Також закликаю усіх урядовців і депутатів долучитися до розв’язання цієї важливої проблеми й якнайшвидше виділити відповідні кошти. Це не тільки зробить поїздки громадян через Сумщину більш комфортними і безпечними, а й істотно зменшить соціальну напругу серед місцевих жителів, які щодня змушені долати аварійно-небезпечні ділянки доріг.

Владислав Бухарєв, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 16 березня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова