Владислав Бухарєв: Недофінансування галузі дорожнього господарства Сумщини залишається проблемним питанням

Одним із важливих чинників соціально-економічного розвитку Сумської області є стан мережі автомобільних доріг загального користування.

На превеликий жаль, недофінансування галузі дорожнього господарства Сумщини залишається проблемним питанням протягом останніх десяти років.

Так, із близько 7,2 тис. км автомобільних доріг загального користування Сумської області втратили несучу спроможність понад 4,9 тис. км, у т.ч. біля 1,3 тис. км автомобільних доріг державного значення. Також не відповідають по нормативним показникам рівності понад 6,9 тис. км доріг, у тому числі близько 1,9 тис. км автомобільних доріг державного значення.

З цієї причини до мене, як народного депутата, який представляє Сумщину у Верховній Раді України, часто звертаються громадяни, трудові колективи та представники депутатського корпусу Сумської області щодо сприяння у виділенні додаткових коштів для розвитку транспортної інфраструктури прикордонної Сумщини.

Тому сьогодні скористався своїм правом народного депутата і звернувся до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Андрія Павелка з проханням якнайшвидше виділити з Державного бюджету України на 2018 рік кошти для проведення наступних ремонтних робіт:

– капітального ремонту мостового переходу на ділянці автомобільної дороги Н-12 «Суми – Полтава» км 70+838 у сумі 59,9 млн. грн.;

– капітального ремонту автомобільної дороги Н-12 «Суми – Полтава» на ділянці км 71+038 – км 75+420 (4,4 км) у сумі 76,8 млн. грн.;

– капітального ремонту автомобільної дороги Р-46 «Харків – Охтирка» на ділянці км 90+604 – км 111+429 (20,8 км) у сумі 363,3 млн. грн.

Виконання ремонтних робіт на вказаних об’єктах дасть можливість забезпечити надійне транспортне сполучення Сумської області з іншими областями України, розвиток транспортної інфраструктури, позитивно впливатиме на стан суспільно-політичної ситуації в Сумській області як прикордонного регіону.

Владислав Бухарєв, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 20 квітня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова