Владислав Бухарєв: Звернувся до керівництва держави з найбільш кричущих проблем Сумщини

Традиційно під час сесійного тижня звернувся до керівництва держави з найбільш кричущих проблем, що наразі турбують громаду Сумщини і які на місцевому рівні неможливо розв’язати.

Насамперед мене надзвичайно турбує питання доріг у Сумській області, більшість з яких знаходяться у вкрай незадовільному стані. Тому сьогодні з трибуни Верховної Ради було оголошено мої два депутатські запити до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Голови Комітету ВРУ з питань бюджету Андрія Павелка щодо виділення додаткових коштів з Державного бюджету України на 2017 рік для розвитку транспортної інфраструктури прикордонної Сумської області.

Моя пропозиція полягає у виділенні з держбюджету 500 млн грн для проведення капітальних ремонтних робіт на найбільш проблемних ділянках, а саме:

– мостового переходу на ділянці автомобільної дороги Н-12 «Суми – Полтава» км 70+838 у сумі 59,9 млн грн;

– автомобільної дороги Н-12 «Суми – Полтава» на ділянці км 71+038 – км 75+420 (4,4 км) у сумі 76,8 млн грн;

– автомобільної дороги Р-46 «Харків – Охтирка» на ділянці км 90+604 – км 111+429 (20,8 км) у сумі 363,3 млн грн.

Пропоную всім урядовцям і депутатам долучитися до цієї справи й якнайшвидше виділити 500 млн грн на ремонт зазначених доріг. Це не тільки зробить поїздки громадян через Сумщину більш комфортними і безпечними, а й істотно зменшить соціальну напругу серед місцевих жителів, які щодня змушені добиратися до місця роботи чи навчання через аварійно-небезпечні ділянки доріг.

Другою моєю турботою стала надзвичайна ситуація, що склалася у зв’язку з відмовою Державної служби геології та надр України у продовженні ПАТ «Укрнафта» спеціальних дозволів, чим фактично заблокувала роботу Качанівського газопереробного заводу, який структурно належить товариству і розташований в Охтирському районі Сумської області.

Через такі дії держслужбовців держава може втратити у цьому році близько 290 тис. тонн нафти та конденсату, 128 млн. м куб. нафтового газу, 88 млн. м куб. природного газу, а Державний бюджет недоотримає 1,4 млрд. грн. рентної плати. При цьому, після зупинки частину видобутку буде втрачено безповоротно.

Також приблизно 1500 співробітників у Сумській області можуть втратити стабільну роботу вже в найближчі місяці. Болючий удар відчують і місцеві громади, чий добробут залежить від податків, які сплачує компанія, та газу, який вона постачає.

Враховуючи рівень проблеми, був змушений звернутися до Прем’єр-міністра України з проханням невідкладно втрутитись у ситуацію та вжити заходів щодо припинення незаконного блокування роботи Качанівського газопереробного заводу ПАТ «Укрнафта».

Владислав Бухарєв, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 14 липня 2017р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова