Вадим Івченко: Напередодні виборів влада виступає головним переслідувачем опозиції

«Батьківщина» вимагає від влади припинити політичні переслідування, а також закликає правоохоронні органи докласти зусиль, щоб підтримувати порядок та демократію напередодні виборів.

Про це з трибуни Верховної Ради заявив народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко.

За його словами, останнім часом випадки неправомірних дій щодо членів партії «Батьківщина» стали майже нормою.

Він нагадав про нещодавній зухвалий напад на голову Інгулецької районної парторганізації ВО «Батьківщина» у Кривому Розі Вадима Мірзояна.

Згадав політик і про те, як у Черкасах члени партії (міський голова, керівник штабу «Батьківщини», голова бюджетної комісії, керівник молодіжного крила партії) отримали повідомлення про підозру.

«У керівника постійної комісії депутата обласної ради Миколаївської області Андрія Власенка та його родини неодноразово проводили обшуки. Помічник народного депутата Юрія Одарченка – Андрій Федоренко – отримав важке поранення. В Одесі перший заступник голови Одеської обласної ради Олег Радковський – обстріляний з вогнепальної зброї», – обурився Вадим Івченко.

У «Батьківщині» вважають це політично вмотивованими діями влади, направленими на усунення опозиції.

«Під час політичних перегонів влада має підтримувати порядок та демократію, а не виступати головним переслідувачем опозиції», – наголошує народний партії.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова