Іван Крулько: Справа Порошенка – серйозний іспит для влади і правоохоронних органів

Справа зі звинуваченнями про держзраду Порошенка – дуже серйозний іспит для влади та правоохоронних органів, які формувались цією владою, на предмет того, чи відповідатиме доказова база у цій кримінальній справі реальним звинуваченням і чи витримуватимуть докази критику.

На цьому наголосив народний депутат, заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час ефіру на телеканалі «Україна 24».

Парламентарій нагадав, що команда «Батьківщини» знає, що таке політично вмотивовані кримінальні переслідування. Юлія Тимошенко якраз була жертвою реальних політичних переслідувань, і це доведено всіма судами, включно з Верховним судом України і Європейським судом з прав людини, які сказали, що там був винятково політичний момент.

За словами Івана Крулька, підозра про держзраду Порошенка містить чимало ляпів і помилок та не виключив, що вона виникла, щоб переключити увагу людей і телеефірів з питань тарифів, проблем з енергетикою, можливих віялових відключень, нестачею газу, вугілля, з питань економіки на цю справу, яку легше обговорювати у різних контекстах.

А також він наголосив на тому, що для політиків, які знають, що за ними правда, надзвичайно важливо не тікати за кордон, а йти до слідчих, як це за часів Януковича робила Юлія Тимошенко. Тим більше, що зараз зовсім інша ситуація із судами.

«От Юлія Тимошенко, розуміючи, що не винувата, і знаючи, що у неї не буде чесного суду і чесного судді, що розглядатиме справу, не тікала за кордон, а йшла на допити до слідчих і у суди. Зараз зовсім інші ситуація. Зеленський, до речі, не призначив жодного суддю, бо не працює Вища кваліфікаційна комісія суддів. Усі судді, які призначені і реформовані, реформувались у минулому складі парламенту. Тому чого боятись? Треба йти й доводити свою невинуватість. І суспільство має вірити тому, що якщо маєш правду, то можеш її доказати», – підсумував Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова