Вадим Івченко: Треба об’єднуватися та разом захищати сільськогосподарську землю

Вадим Івченко закликає всі політичні сили, фермерів та сільгосптоваровиробників, одноосібників та науковців об’єднатись та не дати розпродати 72% території країни, разом захистити українську землю.

Про це народний депутат фракції «Батьківщина» зазначив під час брифінгу в кулуарах Верховної Ради з приводу урядового законопроєкту щодо відкриття ринку землі.

«Ми повинні використати останній шанс: тільки об’єднавшись ми зможемо зробити так, щоб цей закон не розглядався у парламенті», – переконаний він.

Політик зауважив, що сьогодні під Верховною Радою знову стоять сільгосптоваровиробники.

«Усі вони обурені та збентежені можливим ухваленням закону про обіг землі, після чого розпочнеться фактичний її безконтрольний розпродаж. У законі дозволяється купівля сільськогосподарських угідь іноземцями, для чого потрібно всього лише зареєструвати компанію за українським законодавством, а також визначається максимальний розмір земельної ділянки для купівлі в одні руки – 210 тис. гектарів. Можливість участі в земельному ринку для фермерів та невеликих сільгосптоваровиробників доволі примарна», – каже Вадим Івченко.

Парламентар наголошує: сьогодні урядовці взагалі не бажають звертати уваги на сектор, який дає до 40% ВВП країни.

«Село – поза увагою держави. За останні роки у сіл та селищ відібрали низку податків, аграріям скасували спеціальний режим оподаткування та збільшили єдиний податок! У своїй  програмі нинішній уряд знайшов для агросектору тільки декілька абзаців, найґрунтовніші з яких – це продаж землі та відшкодування відсоткових ставок. Це багато про що говорить!» – обурюється представник «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова