Вадим Івченко: Очікувана та прогнозована перемога «Батьківщини» на виборах в ОТГ

«Батьківщина» у 2014 році отримала лише 5,7% підтримки громадян. Але завдяки активній роботі лідера та фракції в парламенті вже 4 роки наші рейтинги постійно зростають. І це не просто якісь соціологічні дослідження. Ці цифри можна побачити на сайті ЦВК як результат виборів до об’єднаних територіальних громад.

Вже 6 хвиля виборів в ОТГ показує, що люди підтримують партію «Батьківщина» на кожних виборах, віддаючи їй першість серед інших партій наряду зі стійким зниженням рейтингів провладних кандидатів. Якщо у 2015 році «Батьківщина» на місцевих виборах отримала близько 19% підтримки, а наступна хвиля виборів показала зростання людської довіри до нашої партії на рівні 28,6%, то вибори до ОТГ, які відбулись минулої неділі, дали цифри підтримки на рівні 35,7% серед інших партій, які висунули своїх кандидатів.

І потрібно розуміти що це попри величезний адміністративний тиск!

До нас надходять скарги від кандидатів, які йшли від «Батьківщини» і цілком імовірно мали великі шанси на виграш, що на них самих, на їх підприємства здійснюється постійний планомірний тиск з вимогою або йти на вибори від партії президента, або взагалі зняти свої кандидатури з виборів, для того аби звільнити місце для провладного кандидата. Для кандидатів-бюджетників влада обрала іншу стратегію. Керівників та працівників ФАПів, шкіл, закладів культури залякують звільненнями та доганами. Вимагають відмовитись йти на вибори від опозиційної фракції і, в крайньому випадку, йти самовисуванцями.

Незважаючи на всі ці фактори адміністративного впливу, владі не вдалось сильно вплинути на вибір людей – «Батьківщина» отримала очікувану перемогу, як би не хотів зворотнього Петро Порошенко і що б не заявляли його речники від партії «Солідарність». Їх обман буде викрито вже за місяць після опублікування остаточних результатів на сайті ЦВК.

Вважаю, що ми йдемо вірним шляхом. Половина країни вже віддала перевагу «Батьківщині». Ми впевнені в своїй перемозі в президентських та парламентських виборах!

Вадим Івченко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 26 грудня 2018 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова