Україна поділена між двома політичними силами – БПП та «Народним фронтом», – Сергій Власенко

Останні голосування у Верховній Раді за кадрові призначення свідчать про те, що Україна поділена між двома політичними силами – Блоком Петра Порошенка та «Народним фронтом».

Про це заявив народний депутат від фракції «Батьківщина» Сергій Власенко журналістам у кулуарах парламенту.

Відповідаючи на запитання, чи відбувались торги за посади, політик зазначив: абсолютно очевидно, що голосування за керівника Національного банку України не відбулося б, поки не завершилися торги по омбудсмену.

Член «Батьківщини» наголосив, що сьогодні в українській політиці повністю зруйнована система стримування та противаг.

«Рахункова палата сформована повністю з представників влади, очолює Рахункову палату – представник влади. При всій повазі до Валерія Пацкана, який є професійною людиною, він є представником влади. Рахункова палата – це та щука, яка повинна дивитися за карасями, щоб вони не спали. В усьому світі цю посаду займає представник опозиції», – зауважив Сергій Власенко.

Коментуючи можливість обрання за таким самим принципом членів ЦВК, Сергій Власенко прогнозує, що представників опозиції внесли у список кандидатів «для виду».

«Петро Порошенко свідомо подав більшу кількість кандидатів для того, щоб під час голосування повикидати представників опозиції, розвести руками і сказати, що він не контролює парламент», – підсумував політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова