Юлія Тимошенко: Президент та його оточення відповідатимуть за всі злочини 

Петро Порошенко та все його корупційне оточення відповідатимуть за законом і за заробляння мільйонних статків на власній армії під час війни, і за тарифну вакханалію, яка призвела до збідніння українців.

Про це Юлія Тимошенко заявила під час велелюдного мітингу в Чугуєві на Харківщині.

Вона нагадала про оприлюднене нещодавно журналістське розслідування, яке викрило корупцію президента та його оточення на постачанні з країни-агресора непридатних запчастин для української військової техніки за завищеними цінами, і яке продемонструвало всю фальшивість патріотичних гасел Порошенка.

«Нам треба буде всіх, хто хоч копійку з армії взяв, притягнути до відповідальності», – наголосила лідер «Батьківщини», анонсуючи свої першочергові кроки після перемоги на президентських виборах.

Відповідальність влада понесе і за «тарифну вакханалію», влаштовану за час свого правління, зазначила Юлія Тимошенко. Незаконне підвищення цін на газ для населення стало ще одним джерелом збагачення за рахунок людей, додала Голова партії.

І днями Окружний адміністративний суд м. Києва визнав, що тарифи встановлені необґрунтовано, ціна на газ завищена незаконно, за що команда Юлії Тимошенко два роки судилася з урядом.

Кандидат у Президенти попередила, її прихід до влади покладе край корупційному життю олігархічної системи, яка лише змінює обличчя на кожних виборах.

«Ми з ними домовлятися не будемо, адже кожен, хто з ними домовиться, закриває майбутнє для України. Ми знаємо, як все поставити на місце», – переконана Юлія Тимошенко.

І перше, що вона зробить як новий президент – «я виконаю зобов’язання, яке брав президент Порошенко під час своєї інавгурації: посаджу за корупцію трьох його друзів».

«Але трьома друзями не обійдеться», – попередила Голова партії «Батьківщина» і додала, що нова влада виведе контрольні органи з-під впливу президента, щоб припинити корупцію та олігархію в країні.

Зробити це дозволить Нова Конституція, яка буде ухвалена на всеукраїнському референдумі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова