У Тимошенко є комплексне бачення розвитку молодіжної політики, – Вадим Івченко

Запропонована Юлією Тимошенко програма підтримки молоді передбачатиме гідні стипендії, мікрокредитування бізнесу, низькі кредити на житло та фінансова допомога при народженні дитини.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко.

Він нагадав, що про реформування молодіжної політики лідер «Батьківщини» говорила під час Національного Форуму «Нова соціальна доктрина», який нещодавно пройшов у Києві.

Юлія Тимошенко запропонувала запровадити житлову програму для молоді через іпотечне кредитування без застави та першого внеску, на 10 років з державним ринковим страхуванням, додав політик.

«Якщо молодь матиме власне житло, отримає кредит на розбудову власного бізнесу – для чого їй тоді шукати кращої долі по світах?» – запитав народний депутат.

Вадим Івченко також звернув увагу на страшну тенденцію в Україні, коли смертність удвічі перевищує народжуваність. Після приходу до влади нова команда не тільки підтримуватиме молоді родини роботою, житлом, а й стимулюватиме прагнення народжувати дітей.

«Після перемоги Тимошенко виплата при народженні першої дитини буде 50 тис., другої – 100 тис. грн, після народження третьої і більше – сума сягатиме 150 тис.», – підсумував Вадим Івченко.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова