У Сухолуччі під Києвом пройшло чергове регіональне таборування «Батьківщини Молодої»

Минулими вихідними відбулося чергове таборування «Сухолуччя 2018». На триденний патріотичний захід з’їхалися активісти Київської міської, Київської та Чернігівської обласних організацій ГО «Батьківщина Молода».

Відкрив таборування лідер «Батьківщини Молодої» Сергій Митрофанський. Політик подякував учасникам за активну громадянську позицію та побажав усім цікаво та з користю провести час.

Таборування для молоді мало насичену програму: активісти облаштовували власний табір та самостійно готували їжу, відвідали екскурсію резиденцією «Сухолуччя», дивилися фільми під відкритим небом, брали участь в різних інтелектуальних та спортивних змаганнях. За ініціативність та участь в роботі організації найактивніші молоді люди отримали відзнаки та пам’ятні подарунки.

Незважаючи на дощову погоду, організаторам вдалось провести всі заплановані заходи, змагання та активності.

«Це було мабуть найскладніше таборування через погодні умови. Але попри складнощі воно пройшло успішно! Після заходу всі повернулися додому друзями, з гарними враження після прекрасно проведених вихідних», – зауважив один із організаторів, керівник «Батьківщини Молодої» Київської області Сергій Гринчишин.

Молоді люди подякували організаторам за яскраві емоції, новий досвід та приємне спілкування, а також всі відзначили дивовижну красу природи Сухолуччя.

«Регіональні таборування «Батьківщини Молодої» є чудовим майданчиком для налагодження комунікації між активістами та формування сильної команди. Я радий, що таборування в Сухолуччі проводиться вже вдруге і переконаний, що воно стане традицією для Київської міської та обласної організацій», – зазначив один із організаторів таборування, керівник Київської міської організації «Батьківщини Молодої» Олексій Захарченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова