Юлія Тимошенко: Замість накопичення боргів, потрібно допомогти людям більше заробляти, припиняти безлад і корупцію в державі

Самими лише запозиченнями владі не вдасться зупинити падіння економіки та покращити життя людей. Сьогодні потрібно діяти обдумано, злагоджено, в інтересах українців та вітчизняної економіки, і не ухвалювати доленосних для країни рішень таємно від людей.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу «Україна 24».

«У вимірах потреб держави, запозичення, які отримала країна, нічого не допоможуть зробити. Водночас, якщо й далі буде продовжуватися така політика, якщо й далі економіка не буде кредитуватися під нормальний європейський відсоток, якщо не буде правильної податкової системи, яка мусить мінімум удвічі знизити податкове навантаження, – то казати про підйом економіки буде дуже складно», – зазначила лідер партії.

«Отримані запозичення – це ковток фінансового наркотику», – зауважила Юлія Тимошенко. Але вони, на її переконання, не є рятунком для країни.

«Сьогодні й без того кожна третя гривня йде не на пенсії, не на зарплати, а не повернення боргів. Тому президентові та прем’єру не про це потрібно було з МВФ говорити. У нас була можливість близько трьох мільярдів доларів взяти по ставці удвічі нижче та без будь-яких умов. Але через те, що люди, які очолюють країну, навіть не знають про це – така можливість була втрачена», – обурилася Юлія Тимошенко.

Попри те, що країна вже отримала позику, нагадала Голова «Батьківщини», досі ані суспільство, ані ЗМІ не знають, про що йдеться у меморандумі, який підписала влада з МВФ.

«Якби не потрібно було в цьому документі нічого приховувати, то в чому ж тоді полягала проблема, щоб зробити так, як робила свого часу я як прем’єр-міністр – у нас було відкрите засідання уряду, були присутні усі ЗМІ, і відкрито обговорювався меморандум та голосувався на засіданні уряду. Чому ж сьогодні й досі не оприлюднений документ меморандуму? Тому що влада добре знає, що в ньому здані ключові національні інтереси нашої держави», – застерегла Юлія Тимошенко.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова