Сергій Євтушок: Незняття недоторканності з Вілкула та Колєснікова – це сором для парламенту

Рада провалила голосування щодо недоторканності Олександра Вілкула та Дмитра Колєснікова. Це свідчить про кулуарні домовленості представників провладної коаліції та Опоблоку.

Про це заявив у прямому ефірі на телеканалі «Прямий» народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок.

«Не аргумент, що подання на цих депутатів погане, нефахове. Не аргумент, що немає судової перспективи. Для мене є аргументом те, що коли ми йшли на вибори, то обіцяли зняти недоторканність з депутатів. Вчорашнє голосування – це просто домовленості між провладною коаліцію та Опоблоком», – наголосив він.

За словами політика, «Батьківщина» послідовно дотримується позиції щодо зняття недоторканності. Більше того, недоторканних не має бути взагалі: ні президента, ні суддів, ні депутатів, переконаний Сергій Євтушок.

Депутат від «Батьківщини» також зауважив, що наразі є багато питань щодо ефективності роботи Генпрокуратури, яка дорівнює нулю.

«Резонансні злочини, які стосуються режиму Януковича, злочини Майдану не розслідувані. А на них чекає суспільство», – сказав парламентарій.

Він переконаний, що невдовзі настане час, прийде нова влада, і всі відповідні подання будуть подані, винні відповідатимуть за законом.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова