Усі мають бути рівними перед законом, – Юлія Тимошенко

Верховна Рада повинна зняти депутатську недоторканність на позачерговому засіданні, яке має передувати розпуску. Недоторканності слід позбавити також і президента, і суддів.

Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко за підсумками консультацій президента Володимира Зеленського з керівництвом парламенту та лідерами депутатських фракцій і груп щодо розпуску Верховної Ради.

«Наявність недоторканності президента, депутатів і суддів призвело до безкарності, хаосу і корупції в країні. Тому я вважаю, що недоторканність в будь-якій послідовності треба зняти з усіх», – сказала вона.

Юлія Тимошенко нагадала, що у Верховній Раді лежить законопроект про внесення змін до Конституції щодо зняття депутатської недоторканності: «Треба на позачерговій сесії ставити і голосувати цей законопроект, і обов’язково дивитися, хто з депутатів проголосував, а хто ні».

Також необхідно знімати недоторканність з президента та суддів, переконана лідер «Батьківщини».

«Усі мусять бути рівними перед законом! І мені подобається позиція нового президента, який сказав про необхідність зняття недоторканності і з президента, і з депутатів, і з суддів. Я вважаю, що це правильна позиція, і треба всім депутатам її підтримати», – підсумувала Голова партії.

Як відомо, 21 травня відбулися консультації нового президента Володимира Зеленського з керівниками парламентських фракцій щодо розпуску Верховної Ради.

За підсумками зустрічі Юлія Тимошенко заявила, що для розпуску Верховної Ради є всі правові підстави, але перед цим депутати зобов’язані змінити виборче законодавство, призначити нових силовиків та керівництво Національного банку.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова