Сергій Власенко: Президент Порошенко має відповідати за ситуацію на кордоні з Польшею

Народний депутат від фракції «Батьківщини» Сергій Власенко заявив, що повну відповідальність за зупинку потягу «Інтерсіті» на території сусідньої Польщі, фіктивне мінування КПП «Шегині» має нести президент Петро Порошенко.

Хто відповідатиме за зупинку поїзда на території іншої держави? Хто відповідатиме за «мінування» поїзда? Ситуація на КПП – це відповідальність голови держави», – обурився парламентар.

Він також  наголосив, що так само Петро Порошенко є винним у всій ситуації з Міхеїлом Саакашвілі.

«Він спочатку роздає, як заманеться, українське громадянство, а потім так само, як заманеться, забирає його», – сказав Сергій Власенко.

Окрім того, парламентар зауважив, що ніякого незаконного прориву кордону через пункт пропуску «Шегині» Львівської області не було, і немає жодних юридичних підстав для розслідування кримінального виробництва.

«Я законно перетнув український кордон», – заявив політик.

Зазначимо, що сьогодні демократичні проєвропейські опозиційні сили розпочали консультації щодо плану спільних дій.

«Після учорашніх подій усі демократичні проєвропейські сили розпочали консультації для спільної координації дій і об’єднання зусиль з силами суспільства, які готові спільно і до перемоги проходити шлях становлення України», – заявила Юлія Тимошенко після спільної наради з Міхеїлом Саакашвілі та іншими політиками у Львові.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова