Сергій Власенко: Політику та бізнес треба розділяти

Державу Україна очолює людина, яка поєднує такі два поняття, як політика та бізнес.

Про це з трибуни Верховної Ради заявив заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Власенко.

Політик обурився тим, що з підконтрольних Порошенку телеканалів людям розказують, який він успішний бізнесмен вже протягом 20 років. І це при тому, що весь цей час президент перебував на різних державних посадах, зауважив Власенко.

«Коли він, паразитуючи на бюджетних коштах накопичує власні статки, коли роздає своїм масажистам природні родовища, як Путін віолончелістам, нам з телеканалів кажуть, що все це є нормальним», – сказав депутат від «Батьківщини».

Власенко нагадав, що Петро Порошенко був народним депутатом, заступником Голови Ради Нацбанку України, міністром закордонних справ в уряді Тимошенко, потім міністром економіки в уряді Януковича.

За словами депутата від «Батьківщини», Порошенко 20 років поєднував бізнес і політику, «кришував» власний бізнес і сьогодні продовжує робити те саме, заробляючи надприбутки навіть в офіційній частині. Сергій Власенко порадив подивитися на останній рейтинг Forbes, який свідчить про зростання «бізнесмена-політика-глави держави».

Заступник Голови партії переконаний: треба жорстко розділяти політику і бізнес. І навів приклад Юлії Тимошенко, яка «перед приходом у парламент відійшла від будь-якого бізнесу і 20 років є чистим політиком».

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова