Сергій Власенко: Питання про вибори мера Кривого Рогу має бути розглянуто парламентом

Розв’язання питання виборів голови міста Кривий Ріг повинно бути комплексним.

Про це заявив член фракції «Батьківщина», голова Комітету ВР з питань держбудівництва та місцевого самоврядування Сергій Власенко, відповідаючи на запитання журналістів у кулуарах парламенту.

Він нагадав, що профільний комітет розглядав це питання ще два тижні тому і тоді думки членів комітету розділились навпіл.

«Ми чітко розуміємо, що ці вибори пройшли з порушеннями, але проблема більш широка і на сьогодні судова система, прокуратура та правоохоронні органи не змогли відреагувати на ці порушення. І зараз виходить, що Верховна Рада повинна бути і судом, і правоохоронними органами щодо цього питання», – зазначив Сергій Власенко.

За словами голови Комітету ВР, «якщо суди приймали, очевидно, неправосудні рішення щодо цього питання, то потрібно притягнути суддів до відповідальності».

«Якщо, очевидно, правоохоронна система не реагувала на ті виклики, які ці вибори принесли, то потрібно розбиратися», – переконаний народний депутат.

Сергій Власенко також повідомив, що фракція «Батьківщина» готова підтримати своїх колег щодо того, «щоб поставити це питання на розгляд зараз, або в середу, або в четвер».

«Ми вважаємо, що це питання має бути розглянуто Верховною Радою», – наголосив політик.

Зазначимо, що фракція «Батьківщина» проголосувала за те, щоб парламент розглянув відповідне питання у середу, об 11.00.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова