Сергій Власенко: Ця влада не здатна призначити керівником НАЗК чесну людину

Влада не здатна призначати незалежних і чесних людей на керівні посади, пов’язані, зокрема, із боротьбою з корупцією.

Про це народний депутат від фракції «Батьківщина» Сергій Власенко повідомив у програмі «Hard з Влащенко» на телеканалі «ZIK», коментуючи закінчення 28 березня терміну повноважень глави Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Наталії Корчак.

«Я вважаю, що рівень Наталії Корчак не відповідає рівню керівника НАЗК. Така людина не повинна очолювати цей орган. Це підтверджено декількома хвилями електронного декларування. Коли керівник НАЗК пані Корчак з трибуни парламенту каже, що у проблемах сервісу електронного декларування винен системний адміністратор, який неправильно щось там зробив, а вона зробила все від неї залежне – це свідчить про те, що вона не на своїй посаді», – зауважив політик.

На думку народного депутата від «Батьківщини», ця ситуація також свідчить про черговий крах міфу про нові обличчя у владі.

«Я дочекаюся кінця завершення каденції Наталії Корчак. І, можливо, якась інша професійна людина зможе отримати шанс попасти на цю посаду. Хоча я не вірю в те, що влада здатна призначати незалежних чесних людей на керівні посади, а, зокрема, на посади, пов’язані з боротьбою з корупцією», – вважає парламентарій.

Як пояснив Сергій Власенко, кожен розуміє: як тільки незалежну чесну людину призначать керівником НАЗК, то почнуть ставити запитання, починаючи від президента та закінчуючи керівництвом уряду, представниками депутатських фракцій, які формують більшість.

«Усі вони сьогодні недоторканні і роблять спробу зберегти свою недоторканність», – підсумував політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова