Рух Наливайченка «Справедливість» об’єднав зусилля з Першим добровольчим мобільним шпиталем

Громадський рух «Справедливість» і Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Пирогова оголосили про початок стратегічного партнерства.

Меморандум про співпрацю лідер Руху Валентин Наливайченко та керівник ПДМШ Геннадій Друзенко підписали сьогодні під час прес-конференції в Інституті Горшеніна.

«Те, що бачимо ми, щоб український воїн після служби, після бойового завдання міг повернутися і отримати гідне забезпечення, гідне житло, гідне ставлення до себе, знайшло об’єднання в зусиллях із Першим добровільним мобільним шпиталем», – зазначив Наливайченко.

lb_002577_o_0137_o_trebuhovТож, щоб наші військові, які несуть службу на передовій, були забезпечені всім необхідним, громадський рух «Справедливість» та Перший добровольчий медичний шпиталь ім. Пирогова започаткували фонд для фінансування потреб медиків і воїнів.

«Фонд буде абсолютно прозорим і відкритим, наповнювати його зможе кожен, хто хоче зробити свій внесок у допомогу героям. І наше завдання – Руху «Справедливість», і всіх міжнародних партнерів, які нас підтримують, – наповнювати його і допомагати», – наголосив Валентин Наливайченко.

Керівник ПДМШ Геннадій Друзенко також повідомив: «Уже в середині цього тижня перша наша спільна ротація поїде на Схід рятувати військових і цивільних». Наразі мова йде про 20 медиків.

lb_002577_o_0151_o_trebuhov

Геннадій Друзенко також поскаржився, що цивільні медики, які входять в ПДМШ, не мають підтримки з боку влади: «МОЗ стоїть на смерть в глухій обороні: цивільні медики за свій рахунок, без жодної копійки з державного бюджету, не можуть лікувати військових, не можуть перебувати в місцях тимчасової дислокації частин. І нам не залишалося нічого, крім як взяти скальпель у руки і об’єднати зусилля, щоб вирізати ці метастази радянського ставлення до людини».

Валентин Наливайченко також повідомив, що Рух «Справедливість» відправить на передову медичний модуль. Його вже замовили, причому виготовляє модуль український виробник.

Внутрішнє начиння, за словами Наливайченка, обирали медики, які точно знають, що потрібно на передовій, аби врятувати людині життя.

ad579532-dfd1-4309-853e-bf6d73c8b4a8

Це буде вже шостий модуль, який Рух «Справедливість» передає в якості гуманітарної допомоги бійцям на фронт. Раніше на передову відвезли кілька житлових та санітарний модулі.

Медичний модуль передадуть військовим лікарям.

Як відомо, всебічна практична допомога бійцям АТО, їх сім’ям і волонтерам відбувається в рамках проекту «Армія гідності», що реалізується спільно партією «Батьківщина», «Антикорупційним рухом Наливайченка» та ГО «Справедливість».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова