Військові в АТО отримали сучасні модулі для проживання в польових умовах

Громадсько-політичне об’єднання «Справедливість» передало 14 окремій механізованій бригаді третій і четвертий модулі для захисту воїнів у зоні АТО.

Всебічна практична допомога бійцям АТО, їх сім’ям і волонтерам відбувається в рамках проекту «Армія гідності», що реалізується спільно партією «Батьківщина», «Антикорупційним рухом Наливайченка» та ГО «Справедливість».

«Тішуся, що наша загальнонаціональна програма «Армія гідності» набирає обертів! Ми спільно з побратимами, патріотами-активістами з Добропілля передали 14 окремій механізованій бригаді третій і четвертий модулі для несення служби в умовах війни», – повідомив лідер об’єднання «Справедливість» Валентин Наливайченко.

_DSC5582Політик сподівається, що ці модулі рятуватимуть життя наших героїв на передовій. Вони, зокрема, призначені для бійців «крайнього» рубежу, які захищають одну з найгарячіших точок Донбасу.

Важливо те, що модулі є вітчизняною розробкою. У їхній конструкції врахована специфіка нещодавніх бойових дій.

Польовий броньований «будиночок», в якому будуть жити і нести службу наші воїни, вміщує до десяти осіб і рятує від мінометних обстрілів. Ціна одного модуля близько – 135 тисяч гривень.

_DSC5911«Робимо все, щоб кожна мати, яка відправляє свого сина захищати країну, була впевнена, що він спить в нормальних умовах, що його годують і в нього є можливість нести бойову службу у гідних умовах», – зауважив Валентин Наливайченко.

За його словами, дуже важливо, щоб «оборонні заводи подолали величезний параліч корупції, чиновників, які обкладають 40-відсотковими поборами і хабарами українських виробників і не дозволяють змінити ситуацію».

«Ми, команда «Справедливості», хочемо зламати цю систему і зберегти життя кожного воїна. Ось для чого потрібні ці модулі», – зазначив лідер об’єднання.

_DSC5759

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова