П’ятий модуль вітчизняного виробництва для українських воїнів доставили в Піски

Громадсько-політичне об’єднання «Справедливість» передало бійцям АТО в Пісках Ясинуватського району Донецької області черговий модуль для забезпечення гідних умов несення служби на передовій.

Всебічна практична допомога бійцям АТО, їх сім’ям і волонтерам відбувається в рамках проекту «Армія гідності», що реалізується спільно партією «Батьківщина», «Антикорупційним рухом Наливайченка» та ГО «Справедливість».

_IVA7480

«Це вже п’ятий за рахунком модуль, який наша громадська організація передає як гуманітарну допомогу бійцям. Цього разу мова йде про великий санітарний модуль, а також медикаменти, засоби особистої гігієни», – уточнив Наливайченко.

_IVA7581На його переконання, воїни-патріоти, які захищають Україну на Сході, потребують особливої уваги і турботи з боку держави та всього українського суспільства.

Водночас лідер громадського об’єднання різко розкритикував умови, в яких дають відсіч російському агресору наші бійці на передовій.

9dc81fe0-ea80-4be7-973e-046d05927b73

«Держава не виконує важливу функцію забезпечення армії і воїнів всім необхідним через корупцію і байдужість, і тому допомога громадських, волонтерських організацій набуває особливого значення», – переконаний Валентин Наливайченко.

Лідер ГО «Справедливість» також  у Дніпропетровську на прес-конференції представив «Програму гідності».

Наливай

Вона, зокрема, передбачає створення гідних умов служби в АТО; ухвалення закону про права бійців; створення єдиного реєстру учасників АТО; отримання ветеранами гідної компенсації; створення міністерства у справах ветеранів АТО; заснування стипендій для дітей загиблих або тих бійців, які втратили працездатність; гарантію працевлаштування ветеранів; розробку національної програми психологічної та медичної допомоги бійцям; розробку національної програми пошуку зниклих безвісти та ін.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова