Віталій Нестор: Влада продовжує тарифний геноцид

«Київводоканал» пропонує збільшити ціни на послуги централізованого водопостачання та водовідведення до 27,35 грн. за куб із січня 2021 року.

«У такий спосіб влада продовжує тарифний геноцид, перекладаючи усі проблеми на плечі громадян», – написав Віталій Нестор на своїй сторінці Facebook    .

«Один киянин відреагував на новину про те, що столичний «Київводоканал» збирається підвищити тарифи ще на 19% фразою «а не подавитесь?». У мене, зізнаюсь, була така сама реакція! Я не можу пояснити, чим саме обґрунтоване підвищення, окрім бажання отримати більший прибуток», – заявив політик.

Він висловив обурення через те, що НКРЄКП ухвалила рішення про збільшення вартості тарифу.

«А як покращується послуга, за яку вимагають тепер більший тариф? У нас вода стала якіснішою? Водоканал провів модернізацію? Замінив каналізацію чи проклав нові труби? Чому Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЄКП), ухвалила таку пропозицію? Регулятор погоджується, що з людей потрібно дерти три шкури просто так, бо до бюджету міста потрібно більше грошей?», – обурився Віталій Нестор.

Політик закликав міську владу підтримувати киян.

«Столична влада мусить просто зараз розвивати бізнеси, залучати інвестиції, сприяти технологіям та робити життя для столичних жителів та гостей комфортним. А не бездумно забудовувати весь Київ і витискати з людей останнє за рахунок тарифів! Не шукайте занадто легких шляхів, якщо хочете ще чогось досягти на майбутніх виборах», – додав очільник міського осередку.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова