У трагічну річницю нашої боротьби – голосували за підтримку і невпинність цієї боротьби

Фракція «Батьківщина» в Чернівецькій обласній раді підтримала рішення про виділення коштів на закупівлю дронів для бригади тероборони. Як повідомляє пресслужба обласної парторганізації ВО «Батьківщина», термінова позачергова сесія облради відбулася у роковини розстрілів на Майдані.

«Сьогодні разом з усією Україною вшанували пам’ять полеглих Героїв Революції Гідності. Адже Чернівці мають своїх Ангелів Небесної сотні – нашого однопартійця Олександра Щербанюка і Василя Аксенина», – повідомив на своїй фейсбук-сторінці голова фракції «Батьківщина» в Чернівецькій облраді Іван Мунтян.

Він додав, що «саме цей день 10 років здавався найчорнішим у нашій боротьбі за курс до Європи. Та далі ставало все важче. Але наш шлях і наші прагнення незмінні».

«Наш Майдан триває. Тоді ми, «батьківщинівці», разом з усіма патріотами були на Майдані, зараз наші партійці тримають і фронт, і тил. Тож сьогоднішня участь у терміновій позачерговій сесії обласної ради – це те найменше, що ми могли зробити в цей день для вшанування пам’яті наших Героїв, – написав депутат. –

Попри те, що скликання сесії відбувалося буквально упродовж кількох годин після погоджувальної ради, фракція «Батьківщина» оперативно зібралася практично в повному складі. Це дозволило розпочати сесію з мінімальним кворумом – за наявності 33 депутатів.

Розпочали з хвилини мовчання за полеглими Героями. Підтримали закупівлю 250 квадрокоптерів для потреб 107 Окремої бригади ТРО з Буковини. Сьогодні не може бути інших варіантів голосування. Все для захисників, які боронять нашу свободу і незалежність».

 

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова