У Чернівцях партієць організував збір коштів на автомобіль для ЗСУ

Напередодні річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну чернівчани з ініціативи активіста ВО «Батьківщина» Юрія Буреги придбали автівку для Збройних Сил України.

Про це повідомляє пресслужба обласного партійного осередку.

«Звіт громаді за зібрані та заколядовані кошти на автомобіль для ЗСУ, – написав активіст на своїй фейсбук-сторінці, проілюструвавши свої слова світлинами. – Ось гарний результат нашої спільної роботи, участі кожного для перемоги. Всім дуже дякую. Все це для нашої великої спільної перемоги!»

Раніше, під час Різдвяних свят, колишній депутат Чернівецької міськради від ВО «Батьківщина», відома і авторитетна в місті людина Юрій Бурега закликав містян зі свого рідного району Садгора в Чернівцях пройти подвір’ями мешканців з колядою, а на зібрані кошти придбати автівку для ЗСУ.

Уже за перші кілька днів Різдвяних свят Садгірська коляда, ініційована Юрієм Бурегою, зібрала майже 90 тисяч гривень, далі кошти продовжували надходити уже й без коляди – збирали їх цілі вулиці, церковні громади (католицька, греко-католицька, адвентистів), докидували індивідуально…

І ось спільного результату досягнуто – автівка придбана і незабаром поїде на передову.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова