На Буковині «батьківщинівці» волонтерять цілими родинами

Лідер буковинських «батьківщинівців» і голова фракції «Батьківщина» в Чернівецькій облраді разом з братом, який приїздив на батьківщину зі США, де мешкає вже багато років, відвідали евакуйований з Харківщини дитячий притулок. Про це Іван Мунтян повідомив на своїй сторінці у фейсбук.

«За період від початку повномасштабного вторгнення я практично не розповідаю ні про свої доброчинні, ні про волонтерські справи, до яких долучаюся, як і кожен зараз в Україні. Вважаю це недоречним у той час, коли інші жертвують життям.

Але ситуація іноді змушує… Щоб не давати приводів для домислів», – написав він. Далі депутат розповів, чим він займається у вихідні.

«Вчора ми з моїм рідним братом Іллею відвідали дитячий табір «Перлина гір», який понад рік тому прийняв більше пів сотні дітей, позбавлених батьківської опіки і піклування, з Центру соціальної підтримки з Харківщини. Ілля живе в США, але щоразу, коли буває в Україні, долучається до благодійності. Це той самий Ілля, який ще в 2014-му возив цілу фуру одягу, взуття і інших корисних речей на фронт нашим захисникам.

Ще як тільки ці діти прибули на Буковину, ми з головою Кам’янської громади привезли і встановили для них дитячий майданчик, його видно на моїх фото. Загалом-то цей заклад розбудовувався для іншої мети, туди вкладалися чималі кошти – я знаю цей процес детально як тодішній голова обласної ради. І так сталося, що до прийому дітей-переселенців він, на щастя, виявився облаштованим ідеально.

Зараз ми з Іллею поїхали до діток, повезли печива, солодощів, борошна для того, щоб вони могли мати свіжу випічку. І попросили керівника закладу скласти список дітей з розмірами їхніх ніжок – забезпечимо кожному вихованцю закладу зимове взуття».

Іван Мунтян додав, що вони разом з братом зустрілися зі знайомими волонтерами, які практично щотижня возять допомогу на передову. Поговорили про співпрацю в цьому напрямку.

І закликав усіх також приділити свій час справам милосердя, адже період Різдвяних свят – це  найкращий час допомогти ближньому.

Пресслужба обласної організації партії ВО «Батьківщина»

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова