На Буковині «Батьківщина» вступилася за педагогів

Голова фракції «Батьківщина» у Чернівецькій облраді Іван Мунтян висловився на підтримку педколективу чернівецького ліцею №7, обуреного діями міських чиновників. Про це повідомляє пресслужба обласного осередку «Батьківщини».

Свою підтримку вчителям Іван Мунтян на висловив на сесії облради.

«Я не збирався виступати на цій сесії, і тим більше – з цього питання, але було дуже прикро побачити, як шукають звинувачення на тих людей, які прийшли до депутатів просити захисту! – написав депутат на своїй сторінці у фейсбук. – Так само, як не планував брати слово на сесії – так і писати у фейсбук не хотів. Але ж тут щодня якісь нові маніпуляції!»

Іван Мунтян нагадав перебіг скандалу: «Спочатку педколектив одного ліцею став на захист звільненої чиновниками директорки і дружно пішов у відпустки під час навчального процесу, потім влада призначила в цей ліцей нового директора, забравши його з іншого ліцею, у результаті збунтувалися батьки і вчителі вже й цього ліцею – бо в них директора забрали… Потім усі обурені підписали петицію з вимогою звільнення директорки департаменту освіти, натомість з’явилася петиція протилежного змісту, яку вже підписували переважно чиновники: про велику довіру до цієї очільниці. Потім новопризначеного директора повернули в його «рідний» ліцей, а на місце звільненої керівниці ліцею призначили її заступницю – виконувачкою обов’язків. Але з’явилося відео, з якого зрозуміло, що одну з петицій нібито змушували підписувати дітей на уроці інформатики…»

Далі депутат заявив: «Як би це все не намагалися подати чиновники, моя позиція і позиція фракції «Батьківщина» в облраді однозначна: неприпустимо діяти комуністичними методами і не зважати на людей!

Саме про це я сказав на сесії, і хочу це повторити! За те і війна сьогодні триває з росією – за наше право бути собою, ні під кого не прогинатися, не здатися і не допустити тут тоталітарного режиму, який панував у радянському союзі і який панує в росії.  Тому ще раз: є люди – вчителі, діти, батьки, і влада для того й існує, щоб вирішувати проблеми на користь колективу і дітей. І не потрібно маніпулювати фактами і емоціями. Люди мають право відстоювати свою думку і вирішувати свою долю!»

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова