Лідер «батьківщинівців» Буковини голосував за спецрезолюцію Конгресу ЄНП

Голова обласної організації партії ВО «Батьківщина» Іван Мунтян у складі партійної делегації на чолі з Лідером партії Юлією Тимошенко взяв участь у Конгресі Європейської Народної Партії в Бухаресті. Як повідомляє пресслужба обласного осередку «Батьківщини», до одностайного голосування за резолюцію «плану ЄС для перемоги України» долучився і голос буковинця.

«Неймовірне відчуття, коли береш участь в історичних подіях! Сьогодні разом з нашою партією ВО «Батьківщина» голосував за спеціальну резолюцію Конгресу Європейської Народної Партії щодо Плану ЄС для перемоги України», – написав Іван Мунтян на своїй сторінці у фейсбук.

Він розповів, що мав честь у складі делегації від партії ВО «Батьківщина» на чолі з Юлією Тимошенко, разом з іншими більш ніж 2-ма тисячами делегатів із понад 40 країн світу, взяти участь у Конгресі Європейської народної партії (ЄНП) у Бухаресті.

«А резолюцію із закликом розробити план ЄС для перемоги України та використати заморожені фінансові активи росії на користь нашої держави Конгрес Європейської народної партії ухвалив одностайно! І в цьому рішенні і мій голос», – додав він.

ЄНП – найбільша та найвпливовіша  політична сила на європейському континенті.  До її складу входять 84 партії (в тому числі Всеукраїнське обєднання «Батьківщина», а також Християнсько-демократичний союз, до якого належить нинішня очільниця Єврокомісії) та партнери з 44 країн,  Президент Європейської Комісії та Президент Європейського Парламенту, 12 голів  країн-членів ЄС та 3 голови країн, які не є членами ЄС, 10 членів Європейської Комісії; вона має найбільшу фракцію в Європарламенті.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова