«Батьківщинівці» Буковини забезпечили щедрий різдвяний стіл землякам у скруті

Активісти «Батьківщини» допомагають землякам, які потребують допомоги. Продуктові набори до свят доставив на Герцаївщину, в чернівецьку Садгору та в рідне село Кам’янку на Глибоччині ексдепутат Чернівецької облради Валерій Грижук. Про це повідомляє пресслужба обласного осередку партії.

Валерій Грижук, батько шістьох дітей, від першого дня після повномасштабного вторгнення забезпечував гуманітарною допомогою потребуючих буковинців і ВПО.

Нещодавно Валерій склав повноваження депутата облради. Адже обмеження, які діють для представників місцевого самоврядування, дещо перешкоджають вільному пересуванню, від якого залежить реальна волонтерська діяльність. Тому зараз він на повну волонтерить, а депутатством на повну силу займеться інший його колега-партієць.

Гуманітарну допомогу Валерій Грижук привіз у Садгору, на Герцаївщину, а також передав потребуючим у рідній Кам’янці. У Садгорі Валерієві допомагав депутат попереднього скликання Чернівецької міськради Юрій Бурега, на Герцаївщині до доброї справи долучився ветеран партії «Батьківщина» Петро Георгіу.

Пресслужба обласної організації партії ВО «Батьківщина»

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова