Порошенко і є Путіним в Україні, – Сергій Власенко про діяльність президента

Петру Порошенку треба зняти плакати з гаслом «Або я, або Путін», бо він, по суті, і є Путіним в Україні.

Про це завив народний депутат, заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Власенко, виступаючи з парламентської трибуни.

«Порошенко монополізував ЗМІ, так як Путін це зробив у РФ, він створив абсолютно фейкові телевізійні канали, які продукують та розповсюджують брехню. Наприклад, канал, який називається чомусь «Прямий», а я б його назвав «Раша тудей в Україні», – зауважив парламентарій.

На переконання Сергія Власенка, президент допомагає російській економіці підніматися: «Він платить туди кошти, отримує звідти товари, використовує їх для роботи своїх підприємств. Порошенко торгує з Російською Федерацією, зокрема під час запровадженого ним же воєнного стану».

Народний депутат нагадав, що доходи Петра Порошенка за рік зросли у 83 рази проти доходів у 2017 році, і це підтверджено у його деклараціях.

Окрім того, за словами політика, Президент України повністю мавпує Путіна.

«Розказує про те, що веде Україну в Європу і в НАТО, а насправді веде країну в такий самий стан, в якому перебуває Росія. Будує «Потьомкінські селища», показуючи, що він проводить щось, а насправді цементує свою диктатуру і не більше», – обурився представник «Батьківщини».

Як народний депутат Сергій Власенко обіцяв і надалі здійснювати парламентський контроль за діяльністю Порошенка, за його доходами: «Буду інформувати громадськість, не зважаючи на спротив, який чинить Адміністрація Президента в наданні відповідної інформації».

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова