Валентин Наливайченко: Човен політичного режиму путіна йде на дно, слідом за російським кораблем!

Збройні сили України поламали всі плани путіна окупувати Україну і далі стримують ворога на фронті.  

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко в ефірі ютуб-каналу «Знай 24».

«У перші місяці війни ЗСУ вдалося знищити початкові плани агресора по окупації. Зустрівши надзвичайний опір з боку військових, російським окупантам довелося відмовитися від безлічі цілей, у які, зокрема, входило й захоплення Києва», – констатував він.

Окрім того, як наголосив Наливайченко, сам путін вже не одного високого за рангом посадовця звільнив через провал початкових планів окупації.

«Полетіли голови командувача першої танкової армії, яка якраз повинна була штурмувати Харків, а також полетіли голови командування чорноморського флоту рф: крейсер-флагман «Москва» на дні Чорного моря, а знищили його українські Збройні сили», – повідомив  народний депутат.

Як зазначив Наливайченко, за оцінками незалежних міжнародних експертів, росія втратила померлими 30% особового складу від первинного угрупування, яке повинно було захоплювати Україну.

«Вбитими росія втратила вже майже 30 тисяч, пораненими – втричі більше. Щонайменше – тисяча дезертирів і близько тисячі полонених. Човен політичного режиму путіна йде на дно. Туди, за російським кораблем!» – підсумував політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова