Валентин Наливайченко: Корабель російського режиму йде на дно

Російська армія щодня втрачає все більше солдат і техніки на війні проти нас. А кремлівська верхівка – знервована і налякана. 

Про це заявив в ефірі телеканалу «Апостроф» народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко, коментуючи втрати російської армії та наступ ЗСУ.

«Одна з причин причина переляку російського керівництва: після запланованої хірургічної операції путін може надовго залишитись непрацездатним! Для кремлівської верхівки це означає не просто втрату влади і розбиті плани на майбутнє, а й початок розвалу самої країни!» – сказав він.

За словами Валентина Наливайченка, влада в росії налякана, що на неї чекає лава підсудних у Міжнародному Кримінальному Суді в Гаазі!

«Найбільше «хамло» росії Лавров нещодавно на зустрічі міністрів закордонних справ країн СНД в Таджикистані – поводив себе знервовано і побоявся відповідати на найпростіші питання, навіть підконтрольних кремлю журналістів! Комплекс з проблем і фобій, в яких зараз перебуває російське керівництво, послабляють самого ворога і працюють на користь Україні!» – розповів політик.

На переконання Наливайченка, все що сьогодні відбувається в Україні, веде до поразки і російських загарбницьких військ, і самого режиму путіна!

«Зараз саме Збройні Сили України – наші найкращі переговорники. ЗСУ найкраще вирішують головне питання: вибити агресора з нашої землі. Тож у пріоритеті – налагодити серйозний тил для всіх потреб наших військових! Маємо дбати про наших захисників щодня і щоночі!» – підсумував народний депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова