На Волині зафіксовано порушення на виборчих дільницях

На виборчій дільниці села Древині Іваничівського району зафіксовано голосування одного виборця за двох.

Як повідомляє прес-служба Волинського обласного партосередку ВО  «Батьківщина», члени дільничної комісії видали одній жінці, яка пред’явила паспорт, бюлетені за двох осіб. Жінка зробила відмітки та вкинула бюлетень до урни.

Окрім того, у селі Витуле Любешівської ОТГ зафіксовано наявність лише однієї переносної скриньки для голосування на дому замість двох, як передбачено законом.

Нагадаємо, 29 жовтня, відбуваються перші місцеві вибори у 201 об’єднаній територіальній громаді в усіх без виключення областях України. До складу 201 ОТГ увійшли 933 місцеві ради (міських – 25, селищних – 67, сільських – 841).

Партія ВО «Батьківщина» висунула своїх кандидатів у 200 об’єднаних територіальних громадах. Зокрема, 3 698 кандидатів в депутати міських, сільських та селищних рад, 56 кандидатів на посаду голів – 13 міських, 43 сільських та селищних рад.

На попередніх етапах виборів у громадах (грудень 2016 р. і квітень 2017 р.) «Батьківщина» посіла перше місце за кількістю депутатів, обраних від партій, суттєво обігнавши БПП «Солідарність» та інші партії.

Упродовж дня «Батьківщина» інформує про перебіг голосування і оприлюднює всі факти порушення виборчого законодавства у день виборів у новинах з хештегом #ОТГ2017.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова