Володимир Бондаренко: Висновки про місцеві вибори в ОТГ

Висновки про місцеві вибори в ОТГ, які пройшли 29 жовтня.

  1. Сьогодні об’єктивної соціології в країні не існує.

На жаль, соціологічні служби стали інструментом грубої маніпуляції з боку влади. При чому найбільше маніпулює компанія «Соціс», яка належить головному політтехнологу президента Порошенка.

Результати попереднього підрахунку бюлетенів, яке зафіксувало беззаперечне лідерство «Батьківщини», показують реальну картину електоральних вподобань.

Ці результати і є справжньою соціологією, яка підтверджує сталу тенденцію. Адже на попередніх етапах місцевих виборів у громадах (грудень 2016 р. і квітень 2017 р.) «Батьківщина» теж посіла перше місце за кількістю депутатів, обраних від партій, суттєво обігнавши БПП «Солідарність» та інші партії.

23130846_916676675156376_510033828283380113_n

  1. Чинний президент – очільник проведення нечесних виборів. Сфальшованих, підкуплених, зманіпульованих і проведених під тиском силових структур.

3) Мафію в країні можна перемагати. Не тільки на виборах в ОТГ, а й на наступних парламентських і президентських виборах. Якщо українці всі об’єднаються, повірять в свої сили та боротимуться – перемогти цю мафію цілком можливо.

«Батьківщина» на виборах в ОТГ йшла голими руками проти всіх фальсифікацій та маніпуляцій, адмінресурсу потужної корумпованої машини, і попри все здобула перемогу.

Юлія Тимошенко: «Це заслуга людей, які не побоялись тиску, прийшли на вибори і підтримали Партію ВО «Батьківщина». Ми вас не зрадимо, і наші кандидати, які стали депутатами – вас не підведуть. Дякую всім громадянам, які прийшли на вибори. Тому що явка на вибори досить висока – 48%. При тому що люди розчаровані, розгублені, позбавлені оптимізму».

Залишився рік до виборів президента і нам потрібно об’єднати зусилля та покласти край олігархії, мафії, фальшуванню виборів, несправедливості та приниженням людей. Драконівським тарифам, які людей вбивають, реформам, які роблять беззахисними і безправними наших людей. Треба повернути мільйонів українців з-за кордону, куди вони втекли у пошуках щастя. Наше завдання – знову стати однією з найзаможніших і найщасливіших країн світу.

Володимир Бондаренко, голова фракції «Батьківщина» у Київраді, Facebook,  1 листопада 2017р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова