На Волині «Батьківщина» також здобуває перемогу на виборах до ОТГ

На виборах до новоствореної Торчинської ОТГ Волинської області упевнено лідирують висуванці ВО «Батьківщина».

Як повідомляє прес-служба регіонального партосередку, за попередніми підрахунками голосів, «Батьківщина» здобула 12 депутатських мандатів, значно випередивши представників інших політичних сил.

«Батьківщина» Волині постійно нарощує свою присутність у новостворених органах місцевого самоврядування краю. Це свідчить про те, що люди реально підтримують виборчу платформу нашої партії, яка захищає інтереси територіальних громад, їхнє право самим вирішувати проблеми економічного, соціального та культурного  розвитку», – прокоментував попередні підсумки виборів перший заступник голови Волинської обласної парторганізації Андрій Козюра.

За його словами, на першому сесійному засіданні ради висуванці від «Батьківщини» сформують потужну фракцію у Торчинській ОТГ, щоб впливати на ухвалення рішень новоствореного органу місцевого самоврядування.

Як свідчать результати паралельного підрахунку голосів за протоколами з дільниць, «Батьківщина» на виборах до ОТГ, що відбулись 29 квітня, з великим відривом випереджає інші партії за кількістю депутатів, обраних від партій.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова