На Київщині відбулось таборування центральних обласних організацій «Батьківщини Молодої»

15-16 липня у селі Сухолуччя Київської області відбулось таборування центральних обласних організацій «Батьківщини Молодої», в якому взяли участь понад 80 активних молодих людей.

«Безумовно, такі заходи не лише гартують молодь, сприяють патріотичному вихованню, формують сміливість та ініціативність, уміння влаштовувати свій побут у непростих умовах», – сказав голова Київської міської «Батьківщини Молодої» Олексій Захарченко.

На його переконання, таборування «Батьківщини Молодої» – це і «вироблення командного духу, налагодження ефективної взаємодії у колективі, що неодмінно матиме своє продовження у спільних ще масштабніших проектах».

IMG_4759

Під час табору молоді «батьківщинівці» заслухали лекцію від депутата Київської міської ради Анатолія Шаповала про корупцію та боротьбу з нею, а також вчилися обґрунтовано доводити свою позицію під час дебатів  на тему «Чи потрібне Україні перезавантаження влади?»

Окрім того, молодь взяла участь у екскурсії мальовничими місцинами поблизу Сухолуччя, змагалась у приготуванні найсмачнішого борщу та демонструвала командний дух під час волейбольного турніру.

IMG_4758

«Перше таборування обласної та столичної організацій, безперечно, було досить вдалим. Жваві дискусії, цікаві обговорення, спортивні турніри, активні дебати – за ці два дні молодь столичного регіону і відпочила, і напрацювала цікаві ідеї для подальшої діяльності «Батьківщини Молодої», – підсумував голова «молодіжки» Київщини Сергій Гринчишин.

Наступне таборування відбудеться на Сумщині за участі північних та східних обласних організацій «Батьківщини Молодої».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова