На Київщині суд скасував рішення ТВК про відмову в реєстрації кандидатам у депутати від «Батьківщини»

Київський окружний адміністративний суд скасував незаконні постанови ТВК про відмову в реєстрації кандидатам у депутати до ради Тетіївської ОТГ від «Батьківщини».

Про це повідомляє прес-служба Київської обласної партійної організації.

«Суд ухвалив справедливе рішення, яким скасував незаконні постанови Тетіївської міської виборчої комісії та повернув до виборчих перегонів кандидатів від «Батьківщини», – наголосила в суді представниця місцевої парторганізації Анастасія Швець.

Як повідомлялося раніше, Тетіївська ТВК 5 грудня 2017 року заборонила кандидатам від «Батьківщини» брати участь у виборах в Тетіївській міській об’єднаній громаді, що відбудуться 24 грудня.

Міськвиборчком відмовився зареєструвати трьох кандидатів – Олега Косовича, Олега Слободянника та Анатолія Хоменка.

У протоколі засідання комісії зазначено підставу – «можливе порушення порядку висування». До того ж ТВК посилалася на Закон України «Про місцеві вибори», який забороняє одночасно балотуватися у двох виборчих процесах. ТВК чомусь вважала одночасними вибори 2015 і 2017 років.

7 грудня Тетіївська районна парторганізація ВО «Батьківщина» подала позов до Київського окружного адміністративного суду із проханням визнати протиправними дії виборчої комісії та скасувати постанови, якими відмовлено кандидатам у депутати балотуватися до Тетіївської ОТГ.

Нагадаємо, подібна ситуація склалася у Таїровській ОТГ. Так, 5 грудня, Овідіопольський районний суд Одеської області визнав незаконними підстави ТВК для відмови в реєстрації кандидатом на посаду голови Таїровської ОТГ керівнику районної парторганізації «Батьківщини» Хасану Хасаєву та кандидатам у депутати до ради ОТГ від «Батьківщини».

Перед тим Таїровська ТВК відмовила в реєстрації кандидатом на посаду голови ОТГ, а також усім 23-м кандидатам у депутати до рад ОТГ від «Батьківщини». Рішення затвердили 30 листопада 13 членів комісії із 16-ти. Того ж дня «Батьківщина» звернулася до президента з вимогою припинити переслідувати Хасана Хасаєва.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова