«Батьківщина» вимагає від президента припинити переслідувати Хасана Хасаєва, – відкрите звернення

Команда президента намагається заблокувати участь «Батьківщини» у виборах в Одеській області.

Епіцентром стала об’єднана територіальна громада з центром у селищі Таїрове. Два роки тому люди обрали головою селища представника «Батьківщини» Хасана Хасаєва. Він переміг із результатом майже в 90% голосів.

Хасан Хасаєв – знана в районі людина, успішний підприємець, очолює районну партійну організацію. Він активний учасник Майдану-2004 та Революції Гідності, а з початку війни на Донбасі десятки разів виїжджав на фронт як волонтер з допомогою для українських бійців.

На 24 грудня у зв’язку зі створенням об’єднаної територіальної громади в Таїровому призначені вибори депутатів і голови ОТГ. Найвищі шанси на перемогу має саме Хасан Хасаєв, але влада намагається скинути його з виборів, позбавивши громадянства.

Державна міграційна служба раптом вирішила, що паспорт громадянина України, який Хасан Хасаєв отримав замість паспорта СРСР  у 1996 році, – був виданий незаконно. Після довгої судової тяганини Вищий Аміністративий суд України досі розглядає касаційну скаргу, тим самим не дає можливості Хасаєєву зареструватися кандидатом на посаду голови ОТГ.

При цьому Хасан Хасаєв живе в Україні з 1980 року, має родину, дорослих дітей. Коли він обрався селищним головою 2 роки тому, претензій до його документів не було. А зараз на нього вже вийшла місцева адміністрація і запропонувала:  якщо підеш на вибори від БПП – усі ці судові рішення про нібито незаконне громадянство забудемо.

Як кажуть на Одещині, «картина маслом».

Партія «Батьківщина» звертається до Президента України Петра Порошенка: схаменіться!

Припиніть використовувати такі брудні і ниці методи! Боротьба з політичними опонентами шляхом позбавлення їх громадянства та висилки з України з мішками на голові стала вашою візитною карткою. Але це точно не та цінність, за яку стояв Майдан. Громадянство України для справжніх патріотів – це свята річ, а для вас, на жаль, лише розмінна монета в політичних ігрищах.

«Батьківщина» вимагає припинити переслідування Хасана Хасаєва та всіх інших партійців по всій Україні.

Вибори треба вигравати чесно!

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова