Суд визнав незаконною відмову в реєстрації кандидатом на голову ОТГ Хасану Хасаєву

У вівторок, 5 грудня, Овідіопольський районний суд Одеської області визнав незаконними підстави ТВК для відмови в реєстрації кандидатом на посаду голови Таїровської ОТГ керівнику районної парторганізації «Батьківщини» Хасану Хасаєву та кандидатам у депутати до ради ОТГ від «Батьківщини».

Про це повідомляє прес-служба Одеського обласного партосередку «Батьківщини».

Суд також виніс рішення, яким зобов’язав Таїровську селищну виборчу комісію повторно розглянути питання про реєстрацію Хасана Хасаєва та кандидатів у депутати до ради ОТГ на виборах, які відбудуться 24 грудня цього року.

«Ми швидко підготуємо документи й занесемо їх у виборчу комісію. Ми йдемо з рішеннями суду, саме тому комісія зобов’язана нас зареєструвати», – сказав Хасан Хасаєв своїм прихильникам по завершенню судового засідання.

Як зазначили в прес-службі, понад 200 людей зібралися під будівлею Овідіопольського районного суду, вимагаючи законності щодо Хасана Хасаєва й усіх кандидатів у депутати до ради ОТГ від «Батьківщини».

До суду також прибули депутати від «Батьківщини» Одеської облради та голова обласної парторганізації Олег Радковський.

Нагадаємо, Таїровська ТВК відмовила в реєстрації кандидатом на посаду голови ОТГ, а також усім 23-м кандидатам у депутати до рад ОТГ від «Батьківщини». Рішення затвердили 30 листопада 13 членів комісії із 16-ти. Того ж дня «Батьківщина» звернулася до президента  з вимогою припинити переслідувати Хасана Хасаєва.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова