Іван Крулько: Об’єднуймо Україну!

Друзі, усі, хто підтримує Україну, прагне її єдності та припинення військової агресії з боку Росії, приєднуйтесь до IV міжнародного флешмобу #UnitedUkraine.

Його мета – звернути увагу світу на події в Україні, на незламність і єдність українців, які вже 4 роки гідно протистоять російській агресії на Сході та об’єднати прихильників України.

Уже четвертий рік я, як і значна кількість моїх однопартійців, підтримую цю акцію.

флешмоб

Торік вона стала однією із наймаштабніших. До неї приєдналось 12 000 учасників із 63 країн, у тому числі губернатор штату Огайо Джон Кейсік, депутати Європарламенту Коразза Більдт та Валентінас Мазуроніс, конгресвумен США Мерсі Каптур, міністри, депутати, лідери української діаспори, відомі громадські та культурні діячі України, Європи та світу.

Організатори – «Батьківщина молода» та «Ukrainians» – очікують, що цього року флешмоб набуде ще більших масштабів та зможе об’єднати прихильників України по всьому світу.

флешмоб 1

ДОЛУЧАЙТЕСЬ І ВИ! Це доволі просто!

1) Роздрукуйте постер формату А4 з гаслом акції українською («УкраїнаЄдина») чи англійською мовою («UnitedUkraine»). Завантажити постери в гарній якості можна за посиланням – https://goo.gl/2JJ8ZC.

2) Зробіть фото з постером. Фото має бути горизонтальним і на ньому має бути одна людина.

3) Опублікуйте фото на офіційній сторінці флешмобу, а також на своїх сторінках в соцмережах, обов’язково вказавши хештег #UnitedUkraine, країну та місто, де зроблено фото. Наприклад: Одеса, Україна #UnitedUkraine або Washington, D.C., USA #UnitedUkraine.

4) Позначте в дописі трьох своїх друзів та передайте їм естафету флешмобу.

5) Надішліть фото в гарній якості (для друку) на електронну пошту: [email protected]

22 січня о 12:00 в коворкінгу «MediaHub» (м. Київ, вул. Суворова, 4/6) організатори флешмобу відкриють фотовиставку, на якій презентують журналістам та громадськості фото учасників флешмобу з різних країн світу та куточків України.

Іван Крульконародний депутат від «Батьківщини», Facebook, 10 січня 2017р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова