Для нинішньої влади права людини не є пріоритетом, – Григорій Немиря

Заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря наголосив, що влада України опікується безпекою державних інституцій за рахунок звуження прав і свобод громадян.

Про це він заявив під час он-лайн телемарафону, який проводить Моніторингова місія ООН разом з українським Інтернет-телебаченням UKRLIFE.TV з нагоди Міжнародного дня прав людини.

У марафоні беруть учать представники міжнародних і громадських організацій, а також представники органів державної влади України.

«Сьогодні влада України віддає пріоритет безпеці державних інституцій за рахунок звуження прав і свобод людини. Балансу в цій сфері немає. На жаль, на державному рівні безпека розуміється не як безпека людини, а як безпека державних інституцій – безпека президента, безпека Кабінету Міністрів, безпека СБУ та інших силових органів. Відбувається антиконституційне звуження прав і свобод людини, і це не можна виправдовувати лише станом війни», – сказав Григорій Немиря.

За  словами заступника Голови партії «Батьківщина», про це свідчить і ухвалений учора Державний бюджет на 2018 рік.

«Це фактично бюджет, який надає безумовну перевагу силовим структурам – СБУ, поліції, ДМСУ та іншим. До того ж відбувається політизація правоохоронних органів через політичні вказівки на найвищому рівні. Поза сумнівом, ухвалений учора бюджет не є бюджетом захисту прав людини», – підсумував Григорій Немиря.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова