«Батьківщина» не голосувала за Держбюджет-2018, адже він руйнує країну (оновлено)

«Батьківщина» не підтримує проект Державного бюджету на 2018 рік, бо він, як і попередні чотири основні кошториси країни, спрямований на руйнацію України.

Про це заявила лідер фракції Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу «NewsOne».

«Батьківщина» не підтримувала жодного бюджету за останні 4 роки. Ми прогнозували, що всі ці бюджети, зокрема й кошторис на 2018 рік, призведуть до подальшої стагнації економіки та до падіння реального рівня життя людей», – пояснила вона.

На переконання Тимошенко, у головному фінансовому документі країни на наступний рік «зберігається ганебна тарифна політика, абсолютно недопустимий перерозподіл грошей в бік поліцейської держави».

«Бюджет на 2018 рік – це бюджет остаточного затягування України в боргову яму через збільшення об’єму державного боргу. Це і бюджет корупції: у ньому щонайменше 50% всього, що йде на закупівлі, відмивається на офшорних рахунках. За цей бюджет не можна голосувати!» – наголосила політик.

IMG_0352 (1)

Лідер «Батьківщини» також нагадала, що бюджет – це спланована в грошах стратегія держави на наступний рік, яка має передбачати зростання економіки та збільшення рівня життя людей.

Проте завдяки помилковій стратегії ці цілі не досягнуті, звернула увагу Тимошенко і продемонструвала конкретні цифри. Так, починаючи з 2013 року і з урахуванням бюджету на 2018-й, ВВП країни зменшився в 1.7 рази.

2017-12-07 NewsOne

Середня заробітна плата в доларовому перерахунку зменшилася в 1.4 рази.

2017-12-07 NewsOne

Розмір середньої пенсії зменшився у 2.2 рази.

2017-12-07 NewsOne

Лідер «Батьківщини» також нагадала, що фракція у вигляді поправок фактично подала «альтернативний» проект бюджету на 2018 рік з урахуванням всіх можливостей країни для збільшення доходів, включаючи деофшоризацію. Проте, за її словами, жодна із правок не була врахована.

«Не читайте їхні цифри, а подивіться на результати роботи нинішньої влади. Чотири бюджети радикально погіршили життя українців, знищили економіку», – із сумом констатувала лідер партії.

Тимошенко переконана, що «сьогодні при владі ліквідатори країни, але терпіти їх залишилося півтора року, якщо не буде дострокових виборів».

«Через півтора року ми зробимо попунктно ті кроки, які дозволять все виправити. Зокрема, ми докорінно змінимо податкову систему, що дасть змогу вивезти економіку з тіні. Зменшуючи податкове навантаження і легалізуючи імпорт, ми зможемо в кілька разів збільшити доходи», – підсумувала лідер «Батьківщини».

Як відомо, Верховна Рада пізно ввечері, 7 грудня, затвердила в цілому законопроект про Державний бюджет на 2018 рік. За відповідне рішення проголосували 273 народних депутати.

Фракція «Батьківщина» не дала жодного голосу за проект бюджету-2018.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова