Андрій Пузійчук: Вносити зміни до держбюджету потрібно з урахуванням нових економічних, фінансових та соціальних викликів

Подав 490 поправок і пропозицій до законопроєкту про зміни до Держбюджету на 2020 рік (3991). У фокусі – освіта і медицина.

Така кількість поправок обумовлена тим, що урядом не вжито практично ніяких заходів у жодній сфері. Тим часом епідемія COVID-19 спричинила нові економічні, фінансові і соціальні виклики.

Ми всі зараз говоримо про дистанційне навчання дітей у школах. А де на це кошти? Де у сільських школах високошвидкісний інтернет? Та що інтернет… Нам взагалі обіцяли «державу в смартфоні». І де вона?
Реальну державу вже майже добили, а віртуальну так і не збудували.

Серед моїх поправок є такі, які передбачають створення інфраструктури для високошвидкісного Інтернету. Нагадаю владі, що мешканці сіл мають такі ж самі потреби і право на навчання, розвиток, сервіс, як і мешканці міст. Інтернет – це не примха чи забаганка. Це можливість повноцінно жити!!!

Про це вже давно говорить влада і час переходити від обіцянок до дій. Тому маю всі підстави розраховувати, що ця моя пропозиція буде підтримана.

Не менш важливим є забезпечення людей необхідними медичними послугами. Мої поправки передбачають збільшення видатків місцевим бюджетам на потреби медицини. Зокрема це стосується придбання ангіографічного обладнання, необхідного для дослідження кровоносних судин, та лінійних прискорювачів для обласних онкологічних центрів.

Найближчим часом буду захищати свої поправки на засіданні комітету з питань бюджету та у сесійній залі.ґ

Андрій Пузійчук, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 11 вересня 2020 року.

 

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова