Черкаський мер Анатолій Бондаренко отримав погрози на свою адресу

Міському голові Черкас, керівнику обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Анатолію Бондаренку погрожують через його політичну діяльність.

Як повідомила прес-служба Черкаського обласного партосередку, у своїй поштовій скринці політик виявив іржавий корпус від гранати Ф-1 з погрозами на свою адресу.

На місце події прибули слідчо-оперативна група, експерти, кінолог та вибухотехніки. За цим фактом відкрито кримінальне провадження, нині проводяться заходи зі встановлення особи зловмисника.

Черкаська обласна парторганізація «Батьківщини» обурена інцидентом і розцінює погрозу своєму лідеру як політичний тиск, про що зробила офіційну заяву.

«Анатолій Бондаренко завжди був і є активним політиком, перебуває в лавах політичної сили, що знаходиться в опозиції і має свої чіткі політичні погляди, яких ніколи не зраджував.

Анатолій Бондаренко шанована у місті людина. З перших днів свого перебування на посаді міського голови веде непримириму боротьбу зі зловживаннями в органах влади та корупціонерами.

Як міський голова «батьківщинівець» відстоює інтереси мешканців міста й вирішує проблеми місцевої громади. Містяни відмічають професійний підхід мера до вирішення управлінських та господарських питань, його авторитет і рейтинг постійно зростають. Про це свідчать і незалежні соціологічні дослідження українських та міжнародних експертів», – сказано у заяві.

У Черкаському партосередку також не виключають, що політичні опоненти «Батьківщини» замість чесної і справедливої політичної боротьби пішли шляхом залякувань та переслідувань.

Тож обласна «Батьківщина» категорично протестує проти політичного тиску й закликає правоохоронні органи не затягувати з розкриттям кримінальної справи, знайти винуватців, притягнути їх до відповідальності та припинити тиск на представника «Батьківщини» Анатолія Бондаренка.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова