Вадим Івченко: Влада мусить підтримувати зважені кроки місцевого самоврядування для виходу з кризи, а не використовувати тиск та залякування

Замість того, щоб допомагати малому бізнесу та підтримати дії місцевої влади для стабілізації ситуації в непростий для країни час, високопосадовці своїми діями намагаються знищити місцеве самоврядування.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко в ефірі телеканалу «Прямий».

«Батьківщина» ще на початку пандемії вимагала від влади таргетованого підходу до введення карантинних заходів. Не потрібно в такій великій країні, як наша, всіх рівняти під одну гребінку. Деякі області пандемія майже не зачепила, в інших – великий відсоток хворих. Саме в останніх потрібно було підтримувати більш жорсткі заходи», – зауважив народний депутат.

Вадим Івченко наголосив, що рішення про послаблення карантину, яке прийняв мер Черкас, можна розцінювати як відповідь на соціальну несправедливість.

«По всій країні влада закриває очі на торгівлю великих мережевих гіпермаркетів, фаст-фудів, «Велюрів», натомість малий бізнес з кожним місяцем все більше втрачає надію на те, що він зможе вижити. З іншого боку, рішення про послаблення карантину базувалось на результатах статистики захворюваності та смертності від коронавірусу в області. За останній період в області не зафіксовано жодної смерті від цієї хвороби», – зазначив народний депутат.

За словами Вадима Івченка, залякування з боку влади свідчать про те, що саме такими кроками сьогодні намагаються знищити місцеве самоврядування.

«На мерів відкривають купу справ, забирають гроші у громад, забороняють українцям виїздити за кордон, продають землю, обдурили медиків з зарплатами. Мери деяких інших областей, наприклад, Львова та Івано-Франківська, вже заявили про підтримку дій очільника Черкаської області. Адже сьогодні саме місцеві бюджети найбільше потерпають від карантину. І саме зараз потрібно не залякувати керівників областей, а допомогти малому бізнесу та підтримати зважені кроки місцевої влади для стабілізації ситуації!» – резюмував Вадим Івченко.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова