Іван Крулько: Мер міста Черкаси виступив не проти карантину, а проти подвійних стандартів, неправди та несправедливості

Представників місцевої влади, які допомагають людям, висловлюють думки та прагнення народу, потрібно підтримувати, а не залякувати та переслідувати.

Про це заявив заступник Голови партії «Батьківщина», народний депутат Іван Крулько під час візиту в Черкаси.

«Всі розуміють, що справа проти мера Черкас Анатолія Бондаренка «шита білими нитками». Бо міський голова не порушив жодного закону. Він висловив думку і відчуття всіх людей, підприємців і мерів, які не сидять у високих кабінетах і бачать несправедливість та подвійні стандарти, коли одним закон писаний, а іншим – ні. І в цьому ключова проблема, а не в карантині. Тому мера спочатку викликали на допит у слідче управління поліції, а потім допит скасували й перенесли на після карантину», – обурився парламентар.

Президент разом з урядом, наголосив Іван Крулько, мали б подумати про те, як допомогти мерам, в яких забрали ПДФО, ЄСВ і можливості для розвитку, а не тиснути й залякувати їх кримінальними справами за правду.

«Лише по Черкасах буде мінус 100 мільйонів гривень недоотримань податків по року, а утримання шкіл, медзакладів і всієї бюджетної сфери ніхто не відміняв. Неприпустимо, коли погрози з телебачення стають приводом для тиску на місцеве самоврядування! Хочете, щоб вся країна дотримувалась карантину, поставте на місце своїх депутатів, бізнес яких працює. Коли буде один закон для всіх, тоді всі інші будуть ставитись із повагою та розумінням до карантинних заходів й до тих, хто їх впроваджує!» – резюмував Іван Крулько.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова