Черкаська «Батьківщина» заявляє про тиск з боку правоохоронців

Правоохоронні органи м. Черкаси здійснюють планомірний тиск на депутатів міської ради від «Батьківщини», партійців, які очолюють комунальні підприємства та на громадських активістів, які підтримують Черкаського міського голову.

Про це на брифінгу заявив мер Черкас, голова обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко.

Так, протягом останніх тижнів відбулися обшуки в кабінетах, на підприємствах та в родичів депутатів Черкаської міськради з фракції «Батьківщина» та їх прибічників. Такі дії партійці вважають політичним переслідуванням, повідомляє прес-служба обласного партосередку.

«Уже не знайдеться жодного депутата з нашої партії, до якого б не прийшли з обшуками. Приходять навіть до родичів депутатів. Я вважаю це політичним переслідуванням», – наголосив Анатолій Бондаренко.

Зокрема, 28 березня відбувся черговий обшук на підприємстві, що належить депутату «Батьківщини» Юрію Тренкіну. Як заявляє сам власник, підприємство жодним чином не пов’язане ні з державними коштами, ні з тендерами, регулярно сплачує податки та має всі дозвільні документи.

«Це вже шостий обшук. Працівників підприємства постійно тероризують, вони не можуть спокійно працювати. Бухгалтерію доводять до істерики. Сьогодні робота підприємства була повністю заблокована, не відвантажувалася продукція, яку чекали постачальники», – зазначає власник і запевняє, що завжди готовий надати документи на запит правоохоронців.

За словами депутатів, правоохоронці приходять групами по 15-20, а іноді й по 40 осіб.

«На попередньому тижні хотіли провести обшук і в мене, але суд відхилив це рішення. Ми будемо захищатися всіма законними методами», – сказав міський голова Анатолій Бондаренко, назвавши дії правоохоронців переслідуванням і тиском на тих, хто перебуває в опозиції до центральної влади.

До того ж політик зауважив, що в Черкасах не розслідуються резонансні злочини, зокрема вбивство депутата міськради Михайла Бінусова.

Анатолій Бондаренко пов’язує дії правоохоронців зі своєю приналежністю до опозиційної партії «Батьківщина», яку очолює Юлія Тимошенко, адже саме цей політик нині є найсильнішим опонентом чинної влади та лідером електоральних симпатій виборців.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова