«Батьківщина» вимагає повернути заборгованість із зарплати шахтарям

«Батьківщина» закликає уряд виплатити заборгованість із заробітної плати шахтарям і створити належні умови для їх праці.

Про це на спільному брифінгу з керівниками шахтарських профспілок, які проводять акцію протесту під стінами ВРУ, заявив народний депутат від фракції Олексій Рябчин.

Політик зауважив, що сьогодні шахтарі вийшли під стіни парламенту через те, що їм не дають нормально працювати, не виплачують заробітну плату, а уряд при цьому назначає своїх «наглядачів», які контролюють грошові потоки у галузі.

Народний депутат повідомив, що профільний Комітет ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу підготував законопроект, який повинен вирішити проблеми шахтарів.

Олексій Рябчин закликав керівництво парламенту терміново внести цей документ на розгляд, а народних депутатів – підтримати його ухвалення.

Водночас народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко зауважив, що уряд заборгував шахтарям по всій Україні 800 млн грн, половина з якої – заборгованість перед шахтарями Донеччини.

За словами політика, минулого року уряд закупив імпортного вугілля на суму 3 млрд дол., при цьому українські підприємства простоюють, тому що їм нікуди продавати своє вугілля.

«Батьківщина» вимагає повернути заборгованість із заробітної плати шахтарям», – заявив  Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова